Catering

Świadczymy usługi cateringowe dla firm oraz osób prywatnych we Wrocławiu i okolicach. Zimne przekąski / fingerfood / dania ciepłe w formie bufetu wszystko to znajdziesz w naszej ofercie.

Zapraszamy na pyszne klasyczne śniadania do naszego lokalu firmowego… możesz tu dobrze zjeść, gwarantujemy rozsądne ceny i wysoką jakość potraw. Wszystkie nasze posiłki produkujemy od podstaw… Nie zaopatrujemy się w żadne gotowe wyroby czy półprodukty, nie stosujemy żadnych wzmacniaczy smaków takich jak przyprawy uniwersalne lub gotowe mieszanki przyprawowe gdzie jednym z głównych składników jest glutaminian sodu… Tworzymy profesjonalny zespół gdzie każdy z pracowników jest odpowiedzialny za konkretną część produkcyjną. Wszyscy pracujemy na wspólny sukces, dzięki czemu nasze posiłki cieszą się dobrą opinią.

Jeśli szukasz usług na wysokim poziomie, potrzebujesz przygotować duży bądź drobny poczęstunek, zorganizować żywienie zbiorowe w swojej firmie/ kantynie, a może serwis kawowy, przyjęcie okolicznościowe lub przekąski na egzamin dyplomowy – dobrze trafiłeś(łaś), pomożemy… 🙂